Wybrany wątek opinii

I co na to wszystko minister Śliwka i poseł Leonard Kaczyński, jakie sa ich propozycje szybszego rozwiazania tematu. Ja bym podpowiedział - wykonanie w trybie pilnym zjazdu z Zatorza na Siódemke. Ale, czy ktoś tego posłucha ?
(2023.07.11)
z Zatorza na 7 kę możesz zjechać w stronę Warszawy.
okoniowaty (2023.07.11)
To byłby wspaniały pomysł który pomógł by większości elblążan, nic nie trzeba ustalać z miastem wystarczy dać zlecenie gddika. Znacznie lepszy niż jakieś przedszkola czy boiska, którymi zajmuje się śliwka, jeżeli naprawdę zależy mu na Elblągu to tą inwestycją by to udowodnił.
(2023.07.11)
Boiskami to zajmował się Wnuczek Dziadka z Wermachtu, a Śliwka nie zajmuje się też przedszkolami !
Zkjot (2023.07.12)
Powrót do komentarzy