Wybrany wątek opinii
Nalezy natychmiast dopuścić ruch aut na północnym moście na starówce, bo to nie auta niszczą nawierzchnię tylko nieporadność urzędasów UM (wadliwy projekt i brak właściwego nadzoru). Tamta nawierzchnia i tak będzie do naprawy za kilkanaście miesięcy, tak jak mostu przy specjal pubie, na którym nie było aut, a i i tak się sypie
Do moderacji
Odpowiedz
14
3
@Upadły Harley - Teraz to most jest wyłożony deską tarasową, ma wyglądać a nie służyć mieszkańcom
Do moderacji
Odpowiedz
3
0