Wybrany wątek opinii

Nalezy natychmiast dopuścić ruch aut na północnym moście na starówce, bo to nie auta niszczą nawierzchnię tylko nieporadność urzędasów UM (wadliwy projekt i brak właściwego nadzoru). Tamta nawierzchnia i tak będzie do naprawy za kilkanaście miesięcy, tak jak mostu przy specjal pubie, na którym nie było aut, a i i tak się sypie
Upadły Harley (2023.07.11)
@Upadły Harley - Teraz to most jest wyłożony deską tarasową, ma wyglądać a nie służyć mieszkańcom
ASF (2023.07.12)
Powrót do komentarzy