A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To skoro jestesmy sypialnia trojmiasta, to tak na logike - jezdzimy tam do roboty, wiec jakim cudem w weekend tez tam jezdzimy?
Twoje wywody zawieraja błąd logiczny,
Niesamowite..... Elbląg żwawiej by się rozwijał, ale PO stkomuniści nie pozwalają na to w imię dobra dla miasta..... PZPR była partią robotniczą i mordowała tych robotników..... tak sama jest postawa władz Elbląga ( zrobili siebie prywatne miasto). Młodzi o tym nie wiedzą A starsi..... nie czują odpowiedzalnosci
Na szczęście moja decyzja o niegłosowaniu na PIS już podjęta i gotowa do realizacji.
Mieszkania na wynajem... Takie ładne miejsca powinny mieć mieszkania na własność. Pod wynajem niech budują sobie gdzieś pod maistem
tam gdzie był staw to obecnie jest zbudowany kilka lat temu blok 7 piętrowy a na parterze jest sklep Żabka! pomyliło sie tobie o jakieś 150200 metrów
A jaki czynsz za to wynajęcie? Taki sam jak w Gdyni i innych miastach czyli większy niż rata kredytu a mieszkanie nigdy nie będzie twoje???? Żenada!!!
Bobry przeniosły się do jeziorka przy hotelu Młyn. Pracują ostro, drzewa leżą w wodzie.
@ii - Nieprawda to jest. W blokach Przemysłówki każdy ma samochód. Niektórzy nawet po dwa. Wiele mieszkań jest wynajmowanych. Pomijam fakt, że ludzie sobie zamontowali blokady na miejscach parkingowych i z nich nie korzystają! Byle tylko zablokować możliwość parkowania. Sasiad w czerwony suwie blokuje miejsce blokadą a i tak stawia na drodze przejazdowej pod oknami ludzi! Wynajmuje tam mieszkanie pare lat i to osiedle to porażka, syf, brud, rozsypujący się smietnik na srodku osiedla? Co to ma byc? Ciesze sie ze beda nowe mozliwosci! Niech buduja, bedzie opcja wyboru.
@Nadia8 - To osiedle to jedno z najbardziej przyjaznych osiedli dla mieszkańców jakie znam. Brud i syf masz chyba w swoim mieszkaniu.
@Mieszkanka osiedla - A na ilu mieszkałaś? Ja mam porównanie, zarówno w Elblągu jak i w Trójmieście. Tutaj nie ma rewelacji. Umieszczony centralnie plac zabaw jest taki świetny? Latem otwórz okna, nie posiedzisz na balkonie w ciszy. Rozciągane przez ptaki i wiatr śmieci? Osrane trawniki bo jeden z drugim nie potrafi sprzątnąć po swoim psie? Wysokie opłaty? Serio dalej mam wymieniać? Co do syfu w moim mieszkaniu? Nie jest większy niż ten który masz w głowie. Pozdrawiam.