33
12.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To skoro jestesmy sypialnia trojmiasta, to tak na logike - jezdzimy tam do roboty, wiec jakim cudem w weekend tez tam jezdzimy? Twoje wywody zawieraja błąd logiczny,
Belfer (2023.04.12)
Niesamowite..... Elbląg żwawiej by się rozwijał, ale PO stkomuniści nie pozwalają na to w imię dobra dla miasta..... PZPR była partią robotniczą i mordowała tych robotników..... tak sama jest postawa władz Elbląga ( zrobili siebie prywatne miasto). Młodzi o tym nie wiedzą A starsi..... nie czują odpowiedzalnosci
(2023.04.12)

info

5  
  3
Na szczęście moja decyzja o niegłosowaniu na PIS już podjęta i gotowa do realizacji.
(2023.04.12)

info

5  
  3
Mieszkania na wynajem... Takie ładne miejsca powinny mieć mieszkania na własność. Pod wynajem niech budują sobie gdzieś pod maistem
(2023.04.12)

info

1  
  4
tam gdzie był staw to obecnie jest zbudowany kilka lat temu blok 7 piętrowy a na parterze jest sklep Żabka! pomyliło sie tobie o jakieś 150200 metrów
(2023.04.12)
A jaki czynsz za to wynajęcie? Taki sam jak w Gdyni i innych miastach czyli większy niż rata kredytu a mieszkanie nigdy nie będzie twoje???? Żenada!!!
(2023.04.13)

info

1  
  1
Bobry przeniosły się do jeziorka przy hotelu Młyn. Pracują ostro, drzewa leżą w wodzie.
Emeryt. (2023.04.13)
@ii - Nieprawda to jest. W blokach Przemysłówki każdy ma samochód. Niektórzy nawet po dwa. Wiele mieszkań jest wynajmowanych. Pomijam fakt, że ludzie sobie zamontowali blokady na miejscach parkingowych i z nich nie korzystają! Byle tylko zablokować możliwość parkowania. Sasiad w czerwony suwie blokuje miejsce blokadą a i tak stawia na drodze przejazdowej pod oknami ludzi! Wynajmuje tam mieszkanie pare lat i to osiedle to porażka, syf, brud, rozsypujący się smietnik na srodku osiedla? Co to ma byc? Ciesze sie ze beda nowe mozliwosci! Niech buduja, bedzie opcja wyboru.
Nadia8 (2023.04.14)
@Nadia8 - To osiedle to jedno z najbardziej przyjaznych osiedli dla mieszkańców jakie znam. Brud i syf masz chyba w swoim mieszkaniu.
Mieszkanka osiedla (2023.04.14)
@Mieszkanka osiedla - A na ilu mieszkałaś? Ja mam porównanie, zarówno w Elblągu jak i w Trójmieście. Tutaj nie ma rewelacji. Umieszczony centralnie plac zabaw jest taki świetny? Latem otwórz okna, nie posiedzisz na balkonie w ciszy. Rozciągane przez ptaki i wiatr śmieci? Osrane trawniki bo jeden z drugim nie potrafi sprzątnąć po swoim psie? Wysokie opłaty? Serio dalej mam wymieniać? Co do syfu w moim mieszkaniu? Nie jest większy niż ten który masz w głowie. Pozdrawiam.
Nadia8 (2023.04.14)