UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkania na wynajem... Takie ładne miejsca powinny mieć mieszkania na własność. Pod wynajem niech budują sobie gdzieś pod maistem
Mieszkania na wynajem... Takie ładne miejsca powinny mieć mieszkania na własność. Pod wynajem niech budują sobie gdzieś pod maistem