Wybrany wątek opinii

Wspaniale. Kolejna inwestycja. Oby więcej takich. Miasto powinno się rozwijać. Nie należy negować, trzeba cieszyć się z każdej inwestycji. Może Elblag znowu stanie się żyjącym miastem.
BM (2023.04.12)
@BM - zapewne Elbląg tętni życiem od lat aż potknąć się można o siebie na mieście:-) tłok ze przejść nie można, szczególnie w weekendy kiedy każdy wyjeżdża do Trójmiasta którego staliśmy się sypialnią i z tym się zgodzę!!
(2023.04.12)
To skoro jestesmy sypialnia trojmiasta, to tak na logike - jezdzimy tam do roboty, wiec jakim cudem w weekend tez tam jezdzimy? Twoje wywody zawieraja błąd logiczny,
Belfer (2023.04.12)
Powrót do komentarzy