Wybrany wątek opinii
Wspaniale. Kolejna inwestycja. Oby więcej takich. Miasto powinno się rozwijać. Nie należy negować, trzeba cieszyć się z każdej inwestycji. Może Elblag znowu stanie się żyjącym miastem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
4
@BM - zapewne Elbląg tętni życiem od lat aż potknąć się można o siebie na mieście:-) tłok ze przejść nie można, szczególnie w weekendy kiedy każdy wyjeżdża do Trójmiasta którego staliśmy się sypialnią i z tym się zgodzę!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
To skoro jestesmy sypialnia trojmiasta, to tak na logike - jezdzimy tam do roboty, wiec jakim cudem w weekend tez tam jezdzimy?
Twoje wywody zawieraja błąd logiczny,
Do moderacji
Odpowiedz
6
4