Wybrany wątek opinii

Tam było takie fajne bajoro. Chodziłem tam żaby nadmuchiwać, tam żyły bobry, gdzie je przeniesiono??
(2023.04.12)
Do twojego pustego czerepu.
(2023.04.12)
tam gdzie był staw to obecnie jest zbudowany kilka lat temu blok 7 piętrowy a na parterze jest sklep Żabka! pomyliło sie tobie o jakieś 150200 metrów
(2023.04.12)
Bobry przeniosły się do jeziorka przy hotelu Młyn. Pracują ostro, drzewa leżą w wodzie.
Emeryt. (2023.04.13)
Powrót do komentarzy