Wybrany wątek opinii
Tam było takie fajne bajoro. Chodziłem tam żaby nadmuchiwać, tam żyły bobry, gdzie je przeniesiono??
Do moderacji
Odpowiedz
14
31
Do twojego pustego czerepu.
Do moderacji
Odpowiedz
29
10
tam gdzie był staw to obecnie jest zbudowany kilka lat temu blok 7 piętrowy a na parterze jest sklep Żabka! pomyliło sie tobie o jakieś 150200 metrów
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Bobry przeniosły się do jeziorka przy hotelu Młyn. Pracują ostro, drzewa leżą w wodzie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1