UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ii - Nieprawda to jest. W blokach Przemysłówki każdy ma samochód. Niektórzy nawet po dwa. Wiele mieszkań jest wynajmowanych. Pomijam fakt, że ludzie sobie zamontowali blokady na miejscach parkingowych i z nich nie korzystają! Byle tylko zablokować możliwość parkowania. Sasiad w czerwony suwie blokuje miejsce blokadą a i tak stawia na drodze przejazdowej pod oknami ludzi! Wynajmuje tam mieszkanie pare lat i to osiedle to porażka, syf, brud, rozsypujący się smietnik na srodku osiedla? Co to ma byc? Ciesze sie ze beda nowe mozliwosci! Niech buduja, bedzie opcja wyboru.
Nadia8