33
12.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Super, gdy już zbudujecie to zadzwońcie bo nowe socjalne mi się należy.
Uls (2023.04.12)

info

12  
  7
bobra to zapewne widziałeś u swojej kobity!!!!
(2023.04.12)

info

10  
  6
Akurat wczoraj czytałem jak to księża na komunii "szykują grunt pod.... "
Kraj sekty zwyroli (2023.04.12)

info

6  
  4
Kolego te bajoro było w miejscu gdzie już od kilku lat stoją nowe budynki na Legionów.
kek (2023.04.12)

info

12  
  3
Nieopodal za rondem obok kościoła również planują stawiać budynki. Po zasiedleniu tych bloków zwiększy się ruch samochodowy w okolicy.
Jamess (2023.04.12)
Wspaniale. Kolejna inwestycja. Oby więcej takich. Miasto powinno się rozwijać. Nie należy negować, trzeba cieszyć się z każdej inwestycji. Może Elblag znowu stanie się żyjącym miastem.
BM (2023.04.12)
Współczuję przyszłym lokatorom. Budynki powstałe w ramach tego programu w innych miastach są pełne usterek, a koszt najmu przekracza ceny rynkowe. Do tego możliwość przyszłego wykupu - zapowiadana przez rząd - już nie jest tak łatwa.
(2023.04.12)

info

9  
  5
@Jamess - te budynki to akurat dla tych co nie mają żadnego pojazdu...
ii (2023.04.12)
I czynsz jak w tbs który wyrywa z portfela
Sory (2023.04.12)

info

5  
  0
@BM - zapewne Elbląg tętni życiem od lat aż potknąć się można o siebie na mieście:-) tłok ze przejść nie można, szczególnie w weekendy kiedy każdy wyjeżdża do Trójmiasta którego staliśmy się sypialnią i z tym się zgodzę!!
(2023.04.12)