A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super, gdy już zbudujecie to zadzwońcie bo nowe socjalne mi się należy.
bobra to zapewne widziałeś u swojej kobity!!!!
Akurat wczoraj czytałem jak to księża na komunii "szykują grunt pod.... "
Kolego te bajoro było w miejscu gdzie już od kilku lat stoją nowe budynki na Legionów.
Nieopodal za rondem obok kościoła również planują stawiać budynki. Po zasiedleniu tych bloków zwiększy się ruch samochodowy w okolicy.
Wspaniale. Kolejna inwestycja. Oby więcej takich. Miasto powinno się rozwijać. Nie należy negować, trzeba cieszyć się z każdej inwestycji. Może Elblag znowu stanie się żyjącym miastem.
Współczuję przyszłym lokatorom. Budynki powstałe w ramach tego programu w innych miastach są pełne usterek, a koszt najmu przekracza ceny rynkowe. Do tego możliwość przyszłego wykupu - zapowiadana przez rząd - już nie jest tak łatwa.
@Jamess - te budynki to akurat dla tych co nie mają żadnego pojazdu...
I czynsz jak w tbs który wyrywa z portfela
@BM - zapewne Elbląg tętni życiem od lat aż potknąć się można o siebie na mieście:-) tłok ze przejść nie można, szczególnie w weekendy kiedy każdy wyjeżdża do Trójmiasta którego staliśmy się sypialnią i z tym się zgodzę!!