UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niesamowite..... Elbląg żwawiej by się rozwijał, ale PO stkomuniści nie pozwalają na to w imię dobra dla miasta..... PZPR była partią robotniczą i mordowała tych robotników..... tak sama jest postawa władz Elbląga ( zrobili siebie prywatne miasto). Młodzi o tym nie wiedzą A starsi..... nie czują odpowiedzalnosci