UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niesamowite..... Elbląg żwawiej by się rozwijał, ale PO stkomuniści nie pozwalają na to w imię dobra dla miasta..... PZPR była partią robotniczą i mordowała tych robotników..... tak sama jest postawa władz Elbląga ( zrobili siebie prywatne miasto). Młodzi o tym nie wiedzą A starsi..... nie czują odpowiedzalnosci