UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niesamowite..... Elbląg żwawiej by się rozwijał, ale PO stkomuniści nie pozwalają na to w imię dobra dla miasta..... PZPR była partią robotniczą i mordowała tych robotników..... tak sama jest postawa władz Elbląga ( zrobili siebie prywatne miasto). Młodzi o tym nie wiedzą A starsi..... nie czują odpowiedzalnosci