UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mieszkanka osiedla - A na ilu mieszkałaś? Ja mam porównanie, zarówno w Elblągu jak i w Trójmieście. Tutaj nie ma rewelacji. Umieszczony centralnie plac zabaw jest taki świetny? Latem otwórz okna, nie posiedzisz na balkonie w ciszy. Rozciągane przez ptaki i wiatr śmieci? Osrane trawniki bo jeden z drugim nie potrafi sprzątnąć po swoim psie? Wysokie opłaty? Serio dalej mam wymieniać? Co do syfu w moim mieszkaniu? Nie jest większy niż ten który masz w głowie. Pozdrawiam.

Nadia8

Anuluj