33
12.04.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Nadia8 - Mieszkałam na wielu osiedlach w Elblągu i mam porównanie. Jak się nie podoba to się wyprowadź. Nikt ns siłę nie trzyma. Nie będę samej prowadzić dyskusji na takim niskim poziomie.
Mieszkanka osuedka (2023.04.14)
A skad bedziecie sciagac lokatorow do tych nowych blokow, ktore rosna jak grzyby po deszczu?Z ukrainy?Kiedy likwidacja slumsow wislicka, leczycka, skrzydlata?
MNB (2023.04.15)

info

1  
  1
@Mieszkanka osuedka - No to znaczy ze Pani mieszkała tylko na słabych osiedlach. Broni Pani tego osiedla w zaparte, rozumiem, dla pewnych osób może być super. Osiedle spełnia pani oczekiwania, które najwidoczniej są inne niż moje. Ja oczekuję, że osiedle czy zarządca będzie zaspokajać potrzeby wszystkich mieszkańców. Jeśli osiedle jest pełne dzieci, ma być bezpieczne, dlaczego na osiedlu nie jest stworzony ruch jednokierunkowy? Dlaczego samochody stoją na chodnikach jeśli kierowcy mają do dyspozycji duży parking z tylu osiedla? Dlaczego nie ma dialogu z zarządcą tak aby mieszkańcy wszystkich bloków mieli zaspokojone potrzeby na jednym poziomie? Porozrzucane śmieci na terenie? Centralny śmietnik z wystawionym koszami na chodniku, porozbijane szkło wokół? Plac na którym była chyba kiedyś tablica do koszykówki totalnie nie zagospodarowny? Cieszę się, że tylko wynajmuję te 50m2.Gdybym kupiła tu mieszkanie to zapewne by mnie wiele rzeczy denerwowało. Obecnie mam tylko takie spostrzeżenia i mogę mieć swoja opinię. To Pani odpowiedzi są na niskim poziomie jeśli jedyne co Pani może zaproponować to słowa: "Jak się nie podoba to się wyprowadź. Nikt na siłę nie trzyma". Pozdrawiam :)
Nadia8 (2023.04.20)