UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Nadia8 - To osiedle to jedno z najbardziej przyjaznych osiedli dla mieszkańców jakie znam. Brud i syf masz chyba w swoim mieszkaniu.

Mieszkanka osiedla

Anuluj