UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Nadia8 - To osiedle to jedno z najbardziej przyjaznych osiedli dla mieszkańców jakie znam. Brud i syf masz chyba w swoim mieszkaniu.
Mieszkanka osiedla
@Nadia8 - To osiedle to jedno z najbardziej przyjaznych osiedli dla mieszkańców jakie znam. Brud i syf masz chyba w swoim mieszkaniu.
Mieszkanka osiedla