A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czyżyk, kto ci podsunął ten niedorzeczny pomysł ? Jurek W. ? To jest zwykłe przeciąganie czasu. Chyba lepiej aby państwo utrzymywało port niż biedne miasto ? Zwykłe gierki polityczne przed wyborami. Miasto cofa się w rozwoju, grzęźnie w mule. może być tym z Zalewu Wiślanego.
@harleyempolesie - To prawda, że ci nieudacznicy z PiSu zabierają tym, co pracują i którym chce się działać, i dają nierobom i, innym nieudacznikom.
A wasz wódz tak was wytresował, że ziejecie nienawiścią, toczycie tę pianę. I módl się razem z TVP, wkrótce tylko tyle pozostanie do zrobienia.
A co z bezpośrednim połączeniem kolejowym aglomeracji Elbląskiej z miastem Gdańsk, biegnącym równolegle do S7.Proponowanym przez pana Czyżyka? Może też jakieś referendum czy warto Gdańsk połączyć z Elblągiem?
Jasny przekaz wyborców popierających demokrację i liberalne partie, wszyscy ci, którzy biorą 5oo+ to nieroby i nieudacznicy.
Nie zapomnij, że 500+ [pbierają także połowie, raczej zamożni, z PiS. Ale Ci się udało z tymi nieudacznikami. Popieram w sprawie nieudaczników z Partii.
Przy rządach waszych wybrańców Elbląg staje się wiochą a będzie jeszcze większą wiochą. Wasz wybór.
Lecz się i to szybko.
Prostak i głupiec z cienie matole. Patrzysz, czasami w lustro bez plucia?
@Stefan S - Miasta Ci się pomyliły, nie jesteś w Nowym Sączu. TVN na propsie w dumnym, lewicowym Elblągu. Port ma być polski, nie elbląski i taki będzie. Jak w Trójmieście, Szczecinie, Świnoujściu.
@RomanR - Raczej napisz Dumni z Karczowisk, których się wstydzi Elbląg. Fundacja z doświadczeniem wysłanych dwoch torebek kaszy, zarejestrowana rzutem na taśmę przed podziałem kasy zarezerwowanej na nowo powstającej platformie edukacyjnej, ktora ma poprawić samopoczucie resortu edukacji a w szczególności nauczycieli, jeśli by ktoś przypadkiem zechciał pójść drogą Dumnych. Droga ta jednak prowadzi jak pokazują obrazki z Sejmu do prokuratury a później do pierdla, gdyż ostatnie pomysły rządzących, szczególnie te none I robione w pośpiechu nie nadają się nawet do spuszczania ich w kiblu, bo narobią więcej problemow I smród może okazać sie nie do wytrzymania nawet dla pomysłodawców tych ustaw. Kibicowałem PIS owi, ale zbyt wiele błedów popełniono w ostatnim czasie, te najgorsze to : Covid 19,ustawa 447 I zgoda na rozgrabienie państwa przez Żydow, zbyt wylewni w brataniu sie z Ukrainą, rozbrajanie sie I przekazywanie potencjału obronnego Ukrainie, konflikt z Unią I KPO, marnotrawstwo potencjału gospodarczego Orlen, zalane zdewastowane kopalnie( na polecenie Uni) to wszystko I wiele więcej pomniejszych wpadek decyduje o tym by PIS - owi już podziękować I jednocześnie zablokować rudego który już nam pokazał wystarczająco co potrafi, jego koledzy już siedzą a jego jeszcze chroni imunitet.