UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyżyk, kto ci podsunął ten niedorzeczny pomysł ? Jurek W. ? To jest zwykłe przeciąganie czasu. Chyba lepiej aby państwo utrzymywało port niż biedne miasto ? Zwykłe gierki polityczne przed wyborami. Miasto cofa się w rozwoju, grzęźnie w mule. może być tym z Zalewu Wiślanego.

Tak to tylko w E-gu .