UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@RomanR - Raczej napisz Dumni z Karczowisk, których się wstydzi Elbląg. Fundacja z doświadczeniem wysłanych dwoch torebek kaszy, zarejestrowana rzutem na taśmę przed podziałem kasy zarezerwowanej na nowo powstającej platformie edukacyjnej, ktora ma poprawić samopoczucie resortu edukacji a w szczególności nauczycieli, jeśli by ktoś przypadkiem zechciał pójść drogą Dumnych. Droga ta jednak prowadzi jak pokazują obrazki z Sejmu do prokuratury a później do pierdla, gdyż ostatnie pomysły rządzących, szczególnie te none I robione w pośpiechu nie nadają się nawet do spuszczania ich w kiblu, bo narobią więcej problemow I smród może okazać sie nie do wytrzymania nawet dla pomysłodawców tych ustaw. Kibicowałem PIS owi, ale zbyt wiele błedów popełniono w ostatnim czasie, te najgorsze to : Covid 19,ustawa 447 I zgoda na rozgrabienie państwa przez Żydow, zbyt wylewni w brataniu sie z Ukrainą, rozbrajanie sie I przekazywanie potencjału obronnego Ukrainie, konflikt z Unią I KPO, marnotrawstwo potencjału gospodarczego Orlen, zalane zdewastowane kopalnie( na polecenie Uni) to wszystko I wiele więcej pomniejszych wpadek decyduje o tym by PIS - owi już podziękować I jednocześnie zablokować rudego który już nam pokazał wystarczająco co potrafi, jego koledzy już siedzą a jego jeszcze chroni imunitet.
Bolo..