Wybrany wątek opinii

Co Elblążanin wie na temat portu w Elblągu??? Chyba tyle co mówią w TVP. A tam prawdy nie usłyszysz, szkoda więc czasu. Port ma być własnością Elbląga. A rządzący mają obowiązek dokończyć inwestycję. Tyle i aż tyle
Stefan S (2023.02.09)
@Stefan S - brawo!!!
kabaret (2023.02.09)
@Stefan S - Miasta Ci się pomyliły, nie jesteś w Nowym Sączu. TVN na propsie w dumnym, lewicowym Elblągu. Port ma być polski, nie elbląski i taki będzie. Jak w Trójmieście, Szczecinie, Świnoujściu.
hd (2023.02.09)
Powrót do komentarzy