Wybrany wątek opinii
Co Elblążanin wie na temat portu w Elblągu??? Chyba tyle co mówią w TVP. A tam prawdy nie usłyszysz, szkoda więc czasu. Port ma być własnością Elbląga. A rządzący mają obowiązek dokończyć inwestycję. Tyle i aż tyle
Do moderacji
Odpowiedz
9
11
@Stefan S - brawo!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Stefan S - Miasta Ci się pomyliły, nie jesteś w Nowym Sączu. TVN na propsie w dumnym, lewicowym Elblągu. Port ma być polski, nie elbląski i taki będzie. Jak w Trójmieście, Szczecinie, Świnoujściu.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1