UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A co z bezpośrednim połączeniem kolejowym aglomeracji Elbląskiej z miastem Gdańsk, biegnącym równolegle do S7.Proponowanym przez pana Czyżyka? Może też jakieś referendum czy warto Gdańsk połączyć z Elblągiem?

WiernyPO