UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zapomnij, że 500+ [pbierają także połowie, raczej zamożni, z PiS. Ale Ci się udało z tymi nieudacznikami. Popieram w sprawie nieudaczników z Partii.

RomanR

Anuluj