A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Stefan S - brawo!!!
@Dojna zmiana + - Boli, że nie w Berlinie. Niedawno niejaki Donald twierdził, że przekopu i węgla nie będzie i co mylił się, tak jak w każdej sprawie. Hasło oPOzycji piniędzy nie ma i nie będzie.
I co z tego, ale będzie port. W gdańskim porcie Skarb Państwa ma swoje udziały i nic się złego nie dzieje. Dla Elbląga to jedyne rozsądne rozwiązanie, a że może niektórych wyrzucą z dobrej fuchy to i dobrze.
Jeszcze pięć lat i ten wasz ''port'' będzie wyglądał jak ten basen na Moniuszki. Elbląg z roku na rok coraz bardziej pusty i wyludniony... pilnujcie portu bo wam PIS ukradnie ten wielki port. Wzorując się na piekarczykach i na tężni to wasz Witold szykuje wam wielki PORT. Jak tu dalej będą ''rządzić''takie prezydenty to tu nie będzie żadnego portu nawet za sto lat ! POstawcie tam tężnie wielkości kiosku ruchu... to ożywi Elbląg... będą ludzie jechać z całej Polski i z zagranicy żeby to cudo zobaczyć.
A gdzie senator motorówka, czy pani dyrektor lub poseł z Lidzbarka. Zawsze byli i radzili, to dlaczego teraz zawiedli. Tragedia dla miasta, brak rad tych mędrców.
Najpierw madrale z Elbląga niech obejrzą film MIASTO Z MORZA. Następnie państwo obejmuje port w Elblągu. Trzeba rozkopac miejsce łączące wpływ do rzeki Elbląg i kanalku jagielinskiego i zlikwidować ta wyspę. I zaczac budowe pirsow tak jak to widzieliśmy w ww filmie. O Gdyni.
turban ty chyba nie wiesz co piszesz!co pis obieca hahaha dobre sobie!
@M.R. - Ty się tak nie stresuj nie swoim problemem. Elbląg da radę /
co jest rozumiane przez slowa rozwinicie portu?? czy pani adamowicz klub uwaza za mieszkancow o ktrych mowi zejest w stalym kontakcie???rozwiniecie portu to moze byc budowa statkow badz remontow statkow z przeprawy jak cos z nimi nie tak?? grupa wodna sie swietnie rozwija po komunie ani sladu
W PO to ręka rękę myję. PO to POmyje