Wybrany wątek opinii

Ależ ci maluczcy nieudacznicy boją się tego PiSu. Oni wiedzą że jak PiS coś obieca to dotrzyma słowa i to zrealizuje. A co ma Polakom do zaoferowania opozycja? Jeden taki odwołany w elbląskim referendum na swoich mediach społecznościowych codziennie onanizuje się przy tvnowskich sondażach według których prowadzi partia ryżego kaszuba, ten sam jegomość non stop szczuje na PIS mam wrażenie że z tej nienawiści popadł w chorobę psychiczną. Non stop pisał antyprzekopowe felietony i nieudolnie zabiegał i przywrócenie małego ruchu granicznego z ruskimi. Tzn zamieszczał populistyczne obietnice w celu zdobycia wyborców z przygranicznych miejscowości którzy trudzili się w handlu alkoholem i fajami. Wiadomym było że on im niczego nie załatwi. Taki POpulista z Elbląga.
harleyempolesie (2023.02.09)
@harleyempolesie - "Oni wiedzą że jak PiS coś obieca to dotrzyma słowa i to zrealizuje" Obiecał że, "wirus niegroźny, nie trzeba się go obawiać" i zrealizował - zmarło ponad 100 tysięcy Polaków.
Np. (2023.02.09)
@harleyempolesie - To prawda, że ci nieudacznicy z PiSu zabierają tym, co pracują i którym chce się działać, i dają nierobom i, innym nieudacznikom. A wasz wódz tak was wytresował, że ziejecie nienawiścią, toczycie tę pianę. I módl się razem z TVP, wkrótce tylko tyle pozostanie do zrobienia.
(2023.02.09)
Jasny przekaz wyborców popierających demokrację i liberalne partie, wszyscy ci, którzy biorą 5oo+ to nieroby i nieudacznicy.
(2023.02.09)
@harleyempolesie - Tylko jakim trzeba być zakompleksionym człowiekiem, żeby obserwować profile swoich oponentów politycznych. Każdy żyd swój towar chwali. Ciekawa narracja, maluczcy... , nieudacznicy... Tak oni wiedzą, że im mniej PiS zrobi tym mniej spartaczy. Średniowiecze i 100% regres dla EZO, jednym dekretem wyburzyć wiatraki, żeby sznurom urojony hałas nie przeszkadzał, zatrzymać elektronie wodne, żeby rybom hałas nie przeszkadzał. Wybić populację kotów w Polsce wszak one więcej zabijają ptaków niż te horrendalne wiatraki o które rozbija się ptactwo.
(2023.02.10)
@harleyempolesie - "Ależ ci maluczcy nieudacznicy boją się tego PiSu" - Nie pomyślałeś, że boją się chorych "wyczynów" PISu, a nie PiSu jako takiego. Gdyż sam PIS nie jest wcale straszny, jest tylko śmieszny. Szalone zaś, jego wyczyny (po nocnych debatach) są bardzo straszne i tego każdy się boi - nawet fani PIS
Np. (2023.02.10)
Powrót do komentarzy