UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Stefan S - Miasta Ci się pomyliły, nie jesteś w Nowym Sączu. TVN na propsie w dumnym, lewicowym Elblągu. Port ma być polski, nie elbląski i taki będzie. Jak w Trójmieście, Szczecinie, Świnoujściu.

hd

Anuluj