UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co z bezpośrednim połączeniem kolejowym aglomeracji Elbląskiej z miastem Gdańsk, biegnącym równolegle do S7.Proponowanym przez pana Czyżyka? Może też jakieś referendum czy warto Gdańsk połączyć z Elblągiem?
WiernyPO