UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co z bezpośrednim połączeniem kolejowym aglomeracji Elbląskiej z miastem Gdańsk, biegnącym równolegle do S7.Proponowanym przez pana Czyżyka? Może też jakieś referendum czy warto Gdańsk połączyć z Elblągiem?

WiernyPO

Anuluj