83
09.02.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@bra - hasło pisdzielcow : pieniędzy z kpo nie ma i nie będzie
(2023.02.10)
@Dojna zmiana + - Przekop gotowy, most w Nowakowiena na ukończeniu rzeka regulawana I pogľębiana, a radni chcą pytać mieszkańcow o port!!! Czy oni wszyscy są od Bareji, te pytania trzeba było zadawać 20 lat temu komedianci, dzisiaj to już w żadnym kabarecie nie dostaniecie roboty, dzisiaj to tylko możecie, takim jak Wy wciskać głupoty
Gamonie. (2023.02.10)
Mi ten port koło pióra lata kto go będzie miał nasz samorząd czy rząd jeden zwis bo ewidentnie obie instytucje nie są zainteresowane naszym czyli obywateli dobrem tylko napychaniem sobie kieszeni naszą kasą i wmawianie nam że to dla naszego dobra że tak ma być że oni mają wszystko a my zap... my za miskę ryźu... Dalej się kłóciće kto lepszy PiS czy PO a oni się z was śmieją i kręcą swoje życiowe lody... Jak się obudzicie i będzie za późno wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębami
Syn Anarchii (2023.02.10)

info

6  
  3
W jaki sposób rozwoju? Znasz chociaż treść listu intencyjnego? Te 100 mln zł będzie przeznaczone na pogłębienie toru wodnego, chodzi o ten nieszczęsny 800 metrowy odcinek oraz na budowę obrotnicy. Pogłębienie toru wodnego to w tej sytuacji obowiązek Urzędu Morskiego, czyli Państwa, obrotnica to już zadanie Portu. Pod przykrywką przejęcia większościowego udziału państwo sfinansuje pogłębienie toru wodnego i z tych 100 mln zobaczymy tyle co świnia gwiazdy. Obsadzą stołki swoimi "prezesami" i to będzie tyle z inwestycji.
Ploterek (2023.02.10)
Może redakcja portalu chciała by rozwiązać problem rz. Elbląg pod tytułem wędkarzy, jakie zezwolenie jest ważne na rzece Elbląg na amatorski połów ryb czy Morskie czy składki PZW problem poważny bo strażnicy w organach PZW straszą wędkarzy 5000zł mandatami, kto nie opłaca składek PZW takie tam bezprawie PZW. ¿?????
(2023.02.10)
@bra - Skarb Państwa ma w Porcie Gdańsk 98% udziałów a Miasto Gdańsk 2% - nikt w Trójmieście nie protestuje, wszyscy zadowoleni. Czas pokazał, że to najlepsze rozwiązanie.
Arekn (2023.02.10)
Nikogo z mieszkańców o nic nie pytać. Jak wiadomo mieszka tutaj prawie 120 tysięcy tumanów, z wyjątkiem prezydenta który jak Bóg jest nieomylny i podejmuje słuszne decyzje. No może jedynie liczy się ze zdaniem senatora z PO, który też jest źródłem i skarbnicą słusznych racji. Miasto nie jest dla mieszkańców tylko dla wybranej gromadki więc nikogo pytać o cokolwiek nie warto..
(2023.02.10)

info

6  
  0
Elblążanie chcą aby POrtem zaopiekował się mądry rząd z doświadczeniem a takim rządem jest PIS. Jeśli tak się nie stanie to port pod rządami PO, PSL, SLD będzie wyglądał jak ten basen przy spacerowej, jak droga do nikąd na Modrzewinie, jak prom na Nogacie, jak mostek elewów w Bazantarni. Za ten bałagan i bajzel odpowiada PO, PSL, SLD. tego chcecie?
Czekamy na PIS (2023.02.10)
Referendum? W jakim celu? By roztrwonić kasę?
pocałuj mnie w nos (2023.02.10)
Prezydent będzie pytał mieszkańców czy POrt ma być czy ma go nie być ? To jest dopiero kabaret a idźcie wy w..... razem z tym waszym prezydentem.
N..D.. (2023.02.10)

info

8  
  2