83
09.02.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
PS. To moze juz lepiej port w Tolkmicku tam chyba madrzejsze wladze, mniej judza I jatrza, lewicowy Elblag do tego przedsiewziecia sie nie nadaje. Garbusiarz cyklista lat 76
Zbyszek1 (2023.02.09)

info

22  
  9
@Jacyna - .... prawie wszystko się zgada tylko zakończenie pomyliłeś..... ten kraj na manowce, konsekwentnie przez 7 lat, o tak jest poprawnie
(2023.02.09)
Ależ ci maluczcy nieudacznicy boją się tego PiSu. Oni wiedzą że jak PiS coś obieca to dotrzyma słowa i to zrealizuje. A co ma Polakom do zaoferowania opozycja? Jeden taki odwołany w elbląskim referendum na swoich mediach społecznościowych codziennie onanizuje się przy tvnowskich sondażach według których prowadzi partia ryżego kaszuba, ten sam jegomość non stop szczuje na PIS mam wrażenie że z tej nienawiści popadł w chorobę psychiczną. Non stop pisał antyprzekopowe felietony i nieudolnie zabiegał i przywrócenie małego ruchu granicznego z ruskimi. Tzn zamieszczał populistyczne obietnice w celu zdobycia wyborców z przygranicznych miejscowości którzy trudzili się w handlu alkoholem i fajami. Wiadomym było że on im niczego nie załatwi. Taki POpulista z Elbląga.
harleyempolesie (2023.02.09)
Co Elblążanin wie na temat portu w Elblągu??? Chyba tyle co mówią w TVP. A tam prawdy nie usłyszysz, szkoda więc czasu. Port ma być własnością Elbląga. A rządzący mają obowiązek dokończyć inwestycję. Tyle i aż tyle
Stefan S (2023.02.09)
@harleyempolesie - "Oni wiedzą że jak PiS coś obieca to dotrzyma słowa i to zrealizuje" Obiecał że, "wirus niegroźny, nie trzeba się go obawiać" i zrealizował - zmarło ponad 100 tysięcy Polaków.
Np. (2023.02.09)
jeśli będzie dalej rządziło miastem to towarzystwo z Wroblewskim to ten port nigdy się nie rozwinie, o czym wy tu gadacie? nie będzie żadnego rozwoju portu bo niby kto miałby mieć wizję takiego rozwoju? nikogo nie uważając, ale Elbląg to nie Kisielice
Ubvx (2023.02.09)

info

20  
  3
Port powinien pozostać w ręku elblążan. Partia tylko czek, by założyć w porcie kilkanaście spółek ze swoją obsadą ze statutem, w którym może być główne hasło zakazujące zwalniania wiernych Partii przez okres np.10-ciu lat, a w razie śmierci członka Zarządu schedę przejmuje jego spadkobierca. Myślę, że trzeba liczyć na Dumnych z Elbląga, gdyż Port jest dumą Elbląga, jak ongiś Zamech i to pomimo, że Dumni otrzymali pokaźne wyrazy wdzięczności od Partii. Na pewno wraz z plikiem zobowiązań.
RomanR (2023.02.09)
proponuję, najpierw zapytać ludzi czy pytać ich o port 🤣 to ma być władza?? to jakaś popierdółka nie władza.
okoniowaty (2023.02.09)

info

11  
  3
Rozwój portu zależy od dokończenia toru wodnego. To jest ustawowo obowiązek Urzędu Morskiego w Gdyni, Rząd żadnej łachy nie robi. Mówi, że zrobi ale za to chce 51%udziału w spółce miejskiej zarządzającej portem. To taka "kradzież" w białych rękawiczkach. Port powinien zostać portem regionalnym, będzie rozwijał się idealnie i szybko. HUCPA PISOWSKA MÓWI CO INNEGO ALE PRAWDA JEST TAKA : CHCĄ NAS POZBAWIĆ WPŁYWU NA PORT, JAK WPŁYWU TOI KASY ZA WSZELKIE OPŁATY PORTOWE. NIE WOLNO ODDAWAĆ PORTU. PORT JEST NASZ I TYLE. NIE WYSTARCZĄ IM KARCZOWISKA? MACIE PRZYKŁAD JAK DZIAŁAJĄ.
kabaret (2023.02.09)
@Jacyna - proszę mówić za siebie, obrażać nikogo nie wolno. są wśród nich mądrzy, wykształceni ( nie tylko w komunie) ludzie. zawiść czy głupota.
xyzc (2023.02.09)