UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ależ ci maluczcy nieudacznicy boją się tego PiSu. Oni wiedzą że jak PiS coś obieca to dotrzyma słowa i to zrealizuje. A co ma Polakom do zaoferowania opozycja? Jeden taki odwołany w elbląskim referendum na swoich mediach społecznościowych codziennie onanizuje się przy tvnowskich sondażach według których prowadzi partia ryżego kaszuba, ten sam jegomość non stop szczuje na PIS mam wrażenie że z tej nienawiści popadł w chorobę psychiczną. Non stop pisał antyprzekopowe felietony i nieudolnie zabiegał i przywrócenie małego ruchu granicznego z ruskimi. Tzn zamieszczał populistyczne obietnice w celu zdobycia wyborców z przygranicznych miejscowości którzy trudzili się w handlu alkoholem i fajami. Wiadomym było że on im niczego nie załatwi. Taki POpulista z Elbląga.

harleyempolesie