UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Ależ ci maluczcy nieudacznicy boją się tego PiSu. Oni wiedzą że jak PiS coś obieca to dotrzyma słowa i to zrealizuje. A co ma Polakom do zaoferowania opozycja? Jeden taki odwołany w elbląskim referendum na swoich mediach społecznościowych codziennie onanizuje się przy tvnowskich sondażach według których prowadzi partia ryżego kaszuba, ten sam jegomość non stop szczuje na PIS mam wrażenie że z tej nienawiści popadł w chorobę psychiczną. Non stop pisał antyprzekopowe felietony i nieudolnie zabiegał i przywrócenie małego ruchu granicznego z ruskimi. Tzn zamieszczał populistyczne obietnice w celu zdobycia wyborców z przygranicznych miejscowości którzy trudzili się w handlu alkoholem i fajami. Wiadomym było że on im niczego nie załatwi. Taki POpulista z Elbląga.
harleyempolesie