UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeśli będzie dalej rządziło miastem to towarzystwo z Wroblewskim to ten port nigdy się nie rozwinie, o czym wy tu gadacie? nie będzie żadnego rozwoju portu bo niby kto miałby mieć wizję takiego rozwoju? nikogo nie uważając, ale Elbląg to nie Kisielice

Ubvx