UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co Elblążanin wie na temat portu w Elblągu??? Chyba tyle co mówią w TVP. A tam prawdy nie usłyszysz, szkoda więc czasu. Port ma być własnością Elbląga. A rządzący mają obowiązek dokończyć inwestycję. Tyle i aż tyle
Stefan S