UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co Elblążanin wie na temat portu w Elblągu??? Chyba tyle co mówią w TVP. A tam prawdy nie usłyszysz, szkoda więc czasu. Port ma być własnością Elbląga. A rządzący mają obowiązek dokończyć inwestycję. Tyle i aż tyle

Stefan S

Anuluj