UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PS. To moze juz lepiej port w Tolkmicku tam chyba madrzejsze wladze, mniej judza I jatrza, lewicowy Elblag do tego przedsiewziecia sie nie nadaje. Garbusiarz cyklista lat 76

Zbyszek1

Anuluj