UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
PS. To moze juz lepiej port w Tolkmicku tam chyba madrzejsze wladze, mniej judza I jatrza, lewicowy Elblag do tego przedsiewziecia sie nie nadaje. Garbusiarz cyklista lat 76
Zbyszek1
PS. To moze juz lepiej port w Tolkmicku tam chyba madrzejsze wladze, mniej judza I jatrza, lewicowy Elblag do tego przedsiewziecia sie nie nadaje. Garbusiarz cyklista lat 76
Zbyszek1