UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Port powinien pozostać w ręku elblążan. Partia tylko czek, by założyć w porcie kilkanaście spółek ze swoją obsadą ze statutem, w którym może być główne hasło zakazujące zwalniania wiernych Partii przez okres np.10-ciu lat, a w razie śmierci członka Zarządu schedę przejmuje jego spadkobierca. Myślę, że trzeba liczyć na Dumnych z Elbląga, gdyż Port jest dumą Elbląga, jak ongiś Zamech i to pomimo, że Dumni otrzymali pokaźne wyrazy wdzięczności od Partii. Na pewno wraz z plikiem zobowiązań.
RomanR