UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeśli będzie dalej rządziło miastem to towarzystwo z Wroblewskim to ten port nigdy się nie rozwinie, o czym wy tu gadacie? nie będzie żadnego rozwoju portu bo niby kto miałby mieć wizję takiego rozwoju? nikogo nie uważając, ale Elbląg to nie Kisielice

Ubvx

Anuluj