UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Podziękujcie Rudemu powcowi i jego fumfelce byłej kanclerz. Takie to blogoslawienstwo ich polityki dla całej Europy i Ukrainy. Ich prorosyjska polityka dopriwadzila do tego co się dzieje na Ukrainie i do putinflacji. Jaki trzeba mieć mały rozum żeby wszystko zwalać na PiS. To PiS rządzi w Elblągu, to PiS likwidował kopalnie i podpisywał kontrakty na gaz i ropę z Rosji?? Cieszcie się że to oni rządzą bo Ukrainy by już dawno nie było a do wisly już ruscy by rządzili bo wszystkie jednostki zamykali popaprańcy z po. Zagłosujcie na powcow w wyborach, program wyborczy po jyz jest po części znany, Balcerowicz mówił wiek emerytalny 67 lat to minimum, programy socjalne zabrane, no i Donald odda emerytury sbecji. Do tego UE wam zabierze kompetencje w zarządzaniu lasami. To tak na dzień dobry. Powodzenia życzę dalej. Można nie lubić PiSu ale co da cała reszta?? Euro zamiast złotówki??