125
28.01.2023

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tylko przygłupi nie zrozumie, że to wszystko wina PIS. Czekamy na cenę 3000 tyś. Dalej wybierajcie PIS.
Normalna myśl (2023.01.26)

info

12  
  13
EKO dostała zielone światło w tragicznej dla naszych kieszeni tajnej umowie EPEC -EKO. EKO może robić, co chce, w każdym momencie cenę w górę, nie musi rozmawiać, konsultować z EPEC czy miastem. Łupie i koniec. Czy można było inaczej? Oczywiście. W 2020 EKO była prawie bankrutem, 180 mln na minusie, a ile innych zobowiązań. Nasze pieniądze, 70 mln, ratowały. Każdy bank, gdy daje szmal, sprawdza kontrahenta. Tutaj zero monitoringu. Można było EKO przycisnąć, i wywalczyć wszystko. Trzeba było jednak myśleć prospołecznie, a nas olano. Cieszyli się jak dzieci, bo ściemy z budową ciepłowni już dalej nie można było ciągnąć. A teraz nie wiemy, czy płacimy na Elbląg, a może na Kalisz, Żychlin, Ostrołękę, także 43 mln odszkodowania za elbląską biomasę. EKO stwierdziło:" straty pokryjemy zyskiem lat kolejnych". I pokrywają, a to początek. Twórcy umowy kolejny raz podpucha dla nas maluczkich- to doskonała umowa!!!!
Ściema ściemę goni! (2023.01.26)
Tak. Polska już tak nisko upadła. Okrada i gnębi własnych obywateli. A władza się bawi. Zupełnie jak przed rozbiorami...
(2023.01.26)

info

15  
  3
W eko i epec i um dobrze się bawią powiew świeżości taki jakby ktoś się zesrał przed smiercia
(2023.01.26)

info

10  
  0
@kkk - czytac ze zrozumienie nie potrafisz?
(2023.01.26)
Czyli mamy jak zwykle głaskać i słuchać się tego napastnika bandyty i terrorysty, bo np. sobie ogłosi w TV, że las w środku Polski, dawno, kiedyś, podobno, powinien być jego - a co. (bo tak sobie wymyślili przy tym za długim stole) i straszyć mogą sobie, że napadną i też straszyć bronią nuklearną kiedy chcą i nikomu NIC do tego? Takie terrorystyczne pomysły należy tolerować według Ciebie?
Np. (2023.01.26)
Zostało to zapewne utajnione, ponieważ ludzie to są durnie, co tylko potwierdzają niektóre komentarze. Za kolejna podwyżkę cen ciepła odpowiadają oczywiście władze Państwa, ale jako że ludzie są głupi i podatni na manipulację, to wystarczyło by rzucić hasło, że to wina Wróbla i już tłumy ruszyłyby odwoływać. Przykro, ale niestety polak ciemny jest, zarówno po szkodzie jak i przed.
Ryszard O. (2023.01.26)
Tężnie chcą budować zamiast mieszkańcom pomagać przetrwać Stare komuchy
Mietek22 (2023.01.26)

info

20  
  5
abdykacja Obniżki -Wróblewskiego wraz ze świtą powinna nastąpić niebawem
Lbvg (2023.01.26)

info

12  
  9
A co ma prezydent miasta do cen za energię cieplną !?
(2023.01.26)