UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wieloletnie zaniedbania Sloniny i Wroblewskiego doprowadzily do tych podwyzek. Gdyby wybudowali z pomoca UE nowe zrodlo ciepla zgodne z unijnymi wymogami, to dzis nie musielibysmy miec panstwowego, pisowskiego monopolisty jako dostawcy ciepla, a ceny moglyby byc sporo nizsze. A ten towarzysz Kulinski to czasem nie dyrektorowal ostatnio w EPWIK? Jesli tsak. to ladne kolesiostwo funduje nam KWW Wroblewskiego i tertaz macie odpowiedz skad az taka skala tych podzywek.

upadły harley