UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to znaczy, że do tej pory EPEC brał za dużo, a teraz (obecnie) EPEC pokrywa wyższe koszty przesyłu. Co za wspaniałomyślność ze strony prezesa EPEC-u.

zorro

Anuluj