UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to znaczy, że do tej pory EPEC brał za dużo, a teraz (obecnie) EPEC pokrywa wyższe koszty przesyłu. Co za wspaniałomyślność ze strony prezesa EPEC-u.
zorro
Czy to znaczy, że do tej pory EPEC brał za dużo, a teraz (obecnie) EPEC pokrywa wyższe koszty przesyłu. Co za wspaniałomyślność ze strony prezesa EPEC-u.
zorro