UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli mamy jak zwykle głaskać i słuchać się tego napastnika bandyty i terrorysty, bo np. sobie ogłosi w TV, że las w środku Polski, dawno, kiedyś, podobno, powinien być jego - a co. (bo tak sobie wymyślili przy tym za długim stole) i straszyć mogą sobie, że napadną i też straszyć bronią nuklearną kiedy chcą i nikomu NIC do tego? Takie terrorystyczne pomysły należy tolerować według Ciebie?

Np.

Anuluj