Wybrany wątek opinii
Dlaczego komentarze mówiące o pokoju i dobrych stosunkach z Rosją są usuwane? Który przepis prawa, albo regulaminu został naruszony? Jakoś komentarzy nawołujących do wojny i mordowania Rosjan nie usuwacie, a przecież to one łamią prawo: Art.117 Kodeksu Karnego mówi: 2. 3.Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Do moderacji
Odpowiedz
7
19
a dlaczego nie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Np. - Bo to łamanie polskiego prawa, Konstytucji i zaostrzanie konfliktu? Czy Polska już tak nisko upadła, że prawo i ludzkie życie nie ma żadnego znaczenia?
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Czyli mamy jak zwykle głaskać i słuchać się tego napastnika bandyty i terrorysty, bo np. sobie ogłosi w TV, że las w środku Polski, dawno, kiedyś, podobno, powinien być jego - a co. (bo tak sobie wymyślili przy tym za długim stole) i straszyć mogą sobie, że napadną i też straszyć bronią nuklearną kiedy chcą i nikomu NIC do tego? Takie terrorystyczne pomysły należy tolerować według Ciebie?
Do moderacji
Odpowiedz
4
7