UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko przygłupi nie zrozumie, że to wszystko wina PIS. Czekamy na cenę 3000 tyś. Dalej wybierajcie PIS.
Normalna myśl
Tylko przygłupi nie zrozumie, że to wszystko wina PIS. Czekamy na cenę 3000 tyś. Dalej wybierajcie PIS.
Normalna myśl