UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czyli mamy jak zwykle głaskać i słuchać się tego napastnika bandyty i terrorysty, bo np. sobie ogłosi w TV, że las w środku Polski, dawno, kiedyś, podobno, powinien być jego - a co. (bo tak sobie wymyślili przy tym za długim stole) i straszyć mogą sobie, że napadną i też straszyć bronią nuklearną kiedy chcą i nikomu NIC do tego? Takie terrorystyczne pomysły należy tolerować według Ciebie?

Np.