UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zostało to zapewne utajnione, ponieważ ludzie to są durnie, co tylko potwierdzają niektóre komentarze. Za kolejna podwyżkę cen ciepła odpowiadają oczywiście władze Państwa, ale jako że ludzie są głupi i podatni na manipulację, to wystarczyło by rzucić hasło, że to wina Wróbla i już tłumy ruszyłyby odwoływać. Przykro, ale niestety polak ciemny jest, zarówno po szkodzie jak i przed.

Ryszard O.