UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak. Polska już tak nisko upadła. Okrada i gnębi własnych obywateli. A władza się bawi. Zupełnie jak przed rozbiorami...
Tak. Polska już tak nisko upadła. Okrada i gnębi własnych obywateli. A władza się bawi. Zupełnie jak przed rozbiorami...