A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to żadna produkcja tylko rozsypywali z worka do worka a biznes pod inną nazwą działa na ul. Dojazdowej
Wychodzi na to że w większości roboty będą tam pracować tylko 10 miejsc parkingowych.... swoją drogą to idzie ta recesja czy nie ?, Odważna inwestycja w dobie tych wszystkich zawirowań..... powodzenia.
Dziwisz się? Jeśli ktoś ma głowę, to niech lepiej kombinuje, niż zatrudnia się u Januszexa i egzystuje. Sam się przekonałem jak to jest. W Elblągu naprawdę nie ma perspektyw, a jeśli komuś wystarczą 3,4k PLN netto. To gratuluję. Nie trzeba iść na 8h-10h do kołchozu, bo przy odpowiednich umiejętnościach, wiedzy i predyspozycjach można zarobić dużo więcej. Ludzie narzekają, bo nie wiążą końca z końcem. Żałosne jest to, że pracując w takich miejscach mają problemy by normalnie żyć. To uwłacza godności człowieka.
To takich było wielu, zwłaszcza w DRE.
Krasulski?taki błyskotliwy i elokwentny polityk na pewno nadaje się na prezydenta ha, ha ha.
Szału nie ma, najniższa krajowa+premia uznaniowa. Za soboty z najniższej krajowej, L4 z najniższej. Lipa
Takie miejsce z widokiem mialy być mieszkania a stawiają hale a po lasach będą dudowac bloki
Branża meblarska już w głębokiej depresji a tu mamy następną stolarnie. Każde miejsce pracy jest ważne, ale może te miejsca na Modrzewinie lepiej zatrzymać dla kogoś kto w przyszłości zawita tu z branżą wysokich technologii. Po obecnym kryzysie i całkowitej porażce globalizacji spora część europejskich firm i producentów zaczyna przenosić swoją produkcje z powrotem do Europy poszukując przy tym nowych lokalizacji dla jej umieszczenia..
Każde miejsce pracy w Elblągu jest na wagę złota.
Było się uczyć.