47
20.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to żadna produkcja tylko rozsypywali z worka do worka a biznes pod inną nazwą działa na ul. Dojazdowej
wiesiek_ (2022.10.20)
Wychodzi na to że w większości roboty będą tam pracować tylko 10 miejsc parkingowych.... swoją drogą to idzie ta recesja czy nie ?, Odważna inwestycja w dobie tych wszystkich zawirowań..... powodzenia.
(2022.10.20)

info

6  
  2
Dziwisz się? Jeśli ktoś ma głowę, to niech lepiej kombinuje, niż zatrudnia się u Januszexa i egzystuje. Sam się przekonałem jak to jest. W Elblągu naprawdę nie ma perspektyw, a jeśli komuś wystarczą 3,4k PLN netto. To gratuluję. Nie trzeba iść na 8h-10h do kołchozu, bo przy odpowiednich umiejętnościach, wiedzy i predyspozycjach można zarobić dużo więcej. Ludzie narzekają, bo nie wiążą końca z końcem. Żałosne jest to, że pracując w takich miejscach mają problemy by normalnie żyć. To uwłacza godności człowieka.
Vska (2022.10.21)
To takich było wielu, zwłaszcza w DRE.
Laikk (2022.10.21)
Krasulski?taki błyskotliwy i elokwentny polityk na pewno nadaje się na prezydenta ha, ha ha.
(2022.10.21)
Szału nie ma, najniższa krajowa+premia uznaniowa. Za soboty z najniższej krajowej, L4 z najniższej. Lipa
Robol50 (2022.10.21)

info

6  
  0
Takie miejsce z widokiem mialy być mieszkania a stawiają hale a po lasach będą dudowac bloki
Piotr pt (2022.10.21)

info

1  
  0
Branża meblarska już w głębokiej depresji a tu mamy następną stolarnie. Każde miejsce pracy jest ważne, ale może te miejsca na Modrzewinie lepiej zatrzymać dla kogoś kto w przyszłości zawita tu z branżą wysokich technologii. Po obecnym kryzysie i całkowitej porażce globalizacji spora część europejskich firm i producentów zaczyna przenosić swoją produkcje z powrotem do Europy poszukując przy tym nowych lokalizacji dla jej umieszczenia..
h tecvhnologii (2022.10.21)

info

3  
  2
Każde miejsce pracy w Elblągu jest na wagę złota.
umbra (2022.10.21)

info

1  
  2
Było się uczyć.
(2022.10.21)