47
20.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Najwyższa pora, by w końcu przyłączyć Kazimierzowo i Gronowo Górne do Elblaga. Obie miejscowości znajdują się w obrębie naszego miasta, tylko są sztucznie wyłączone z uwagi na niższe podatki. Mam nadzieję, że przyszły prezydent miasta, pan Leonard Krasulski szybko poradzi sobie z tym ciągnacym sie od lat problemem.
(2022.10.20)
Haha w czasie rosnącej inflancji gdzie wszystko pada! Parodia
(2022.10.20)

info

11  
  2
A po co im pracować skoro większość żyje teraz z dzieci
Niszczlewactwo (2022.10.20)
a ty to elita dna
(2022.10.20)
Kuźwa - kto przyszły prezydent?!
(2022.10.20)
Powstaną miejsca pracy to bardzo dobrze, a co do zarobków jak się nie upomnisz to dlaczego ma więcej płacić, dużo słyszałem takich pyskaczy na stołówce, a co do czego to mody w kubeł i głowy spuszczone, mi jak coś nie pasuje to albo się zwalniam albo nie przyjmuję takiej pracy i tyle w temacie
(2022.10.20)
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Że potrafisz tylko za najniższą krajową pracować to nie moja wina.
Wojtek_324 (2022.10.20)
Wy w tych stolarniach co narzekacie po kątach w swoich głowach jesteście niewolnikami, nie ma przymusu pracy nikt was nie trzyma na siłę
(2022.10.20)

info

9  
  8
To tylko przeniesienie siedziby na teren sse żeby nie płacić podatku CIT, budżet miasta tylko na tym straci i zajmą teren potencjalnie poważniejsze mu inwestorowi z zewnątrz
Upadły Harley (2022.10.20)

info

11  
  1
Macie zap..... za miskę ryżu
mateosik (2022.10.20)

info

9  
  1