A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Najwyższa pora, by w końcu przyłączyć Kazimierzowo i Gronowo Górne do Elblaga. Obie miejscowości znajdują się w obrębie naszego miasta, tylko są sztucznie wyłączone z uwagi na niższe podatki. Mam nadzieję, że przyszły prezydent miasta, pan Leonard Krasulski szybko poradzi sobie z tym ciągnacym sie od lat problemem.
Haha w czasie rosnącej inflancji gdzie wszystko pada! Parodia
A po co im pracować skoro większość żyje teraz z dzieci
a ty to elita dna
Kuźwa - kto przyszły prezydent?!
Powstaną miejsca pracy to bardzo dobrze, a co do zarobków jak się nie upomnisz to dlaczego ma więcej płacić, dużo słyszałem takich pyskaczy na stołówce, a co do czego to mody w kubeł i głowy spuszczone, mi jak coś nie pasuje to albo się zwalniam albo nie przyjmuję takiej pracy i tyle w temacie
Nie mierz wszystkich swoją miarą. Że potrafisz tylko za najniższą krajową pracować to nie moja wina.
Wy w tych stolarniach co narzekacie po kątach w swoich głowach jesteście niewolnikami, nie ma przymusu pracy nikt was nie trzyma na siłę
To tylko przeniesienie siedziby na teren sse żeby nie płacić podatku CIT, budżet miasta tylko na tym straci i zajmą teren potencjalnie poważniejsze mu inwestorowi z zewnątrz
Macie zap..... za miskę ryżu