Wybrany wątek opinii

90 % komentujących to dno. Nie dziwię się że to miasto umiera skoro mieszkają tu sami nieszczęśliwi ludzie.
(2022.10.20)
10% za to jest szczęśliwych bo mają pracę po układzie rodzinno urzędowym
Janusz Nosacz (2022.10.20)
A po co im pracować skoro większość żyje teraz z dzieci
Niszczlewactwo (2022.10.20)
a ty to elita dna
(2022.10.20)
Dziwisz się? Jeśli ktoś ma głowę, to niech lepiej kombinuje, niż zatrudnia się u Januszexa i egzystuje. Sam się przekonałem jak to jest. W Elblągu naprawdę nie ma perspektyw, a jeśli komuś wystarczą 3,4k PLN netto. To gratuluję. Nie trzeba iść na 8h-10h do kołchozu, bo przy odpowiednich umiejętnościach, wiedzy i predyspozycjach można zarobić dużo więcej. Ludzie narzekają, bo nie wiążą końca z końcem. Żałosne jest to, że pracując w takich miejscach mają problemy by normalnie żyć. To uwłacza godności człowieka.
Vska (2022.10.21)
Powrót do komentarzy