Wybrany wątek opinii

Bardzo dobrze, będą miejsca pracy.
Kondek (2022.10.20)
@Kondek - Ile? Dla 3 czy 5 osob?
(2022.10.20)
Parking na 10 miejsc, ma to być główna siedziba?? 1 miejsce prezes, 2 miejsce sekretarka, 3 księgowa 4.Miejsce asystentka prezesa, 5 kadrowa 6 i 7 dla kontrahentów czyli zostają 3 miejsca na nowych pracowników :)
(2022.10.20)
Eko, bez aut pracownicy
Szejk Ali (2022.10.20)
@Kondek - Taaa, będa. Firma od mleka już sprzedaje swoją zamknietą siedzibę na Modrzewinie.
(2022.10.20)
to żadna produkcja tylko rozsypywali z worka do worka a biznes pod inną nazwą działa na ul. Dojazdowej
wiesiek_ (2022.10.20)
Powrót do komentarzy