Wybrany wątek opinii
Bardzo dobrze, będą miejsca pracy.
Do moderacji
Odpowiedz
32
11
@Kondek - Ile? Dla 3 czy 5 osob?
Do moderacji
Odpowiedz
28
19
Parking na 10 miejsc, ma to być główna siedziba?? 1 miejsce prezes, 2 miejsce sekretarka, 3 księgowa 4.Miejsce asystentka prezesa, 5 kadrowa 6 i 7 dla kontrahentów czyli zostają 3 miejsca na nowych pracowników :)
Do moderacji
Odpowiedz
38
9
Eko, bez aut pracownicy
Do moderacji
Odpowiedz
12
1
@Kondek - Taaa, będa. Firma od mleka już sprzedaje swoją zamknietą siedzibę na Modrzewinie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
to żadna produkcja tylko rozsypywali z worka do worka a biznes pod inną nazwą działa na ul. Dojazdowej
Do moderacji
Odpowiedz
8
0