A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
. Kasę brać i nie robić, tego chcecie. Gdybyś żył w komunie nie gadał byś tak, tylko zapier.... za grosze, lenistwo się rozpanoszyło, tylko daj i daj, za nic. Oto cała opozycja. Chcieliby tylko, w reklamówkach z biedronki, brać kasę.
To dobrze dla Elbląga, że przemysł meblarski ma się dobrze !!!!!
Doklaanie parking na 10 miejsc, a terenu zajete w ch
... sciema jakas i gansterka. Ile tam bedzie osib pracocowac 10? Tereny zmarnowane.
Branża stolarska w Elblągu to patologia wszyscy o tym wiedzą
@sipcabje - Kto Ci człowieku broni, weż sobie kredyt i otwórz swoją działalność i daj przykład ile twoi pracownicy będą zarabiać
Hurra będą odpady na ekologiczny pellet
Skoro 10 miejsc postojiwych to pytanie za milion ile ludzi tam zatrudnia?