47
20.10.2022

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
. Kasę brać i nie robić, tego chcecie. Gdybyś żył w komunie nie gadał byś tak, tylko zapier.... za grosze, lenistwo się rozpanoszyło, tylko daj i daj, za nic. Oto cała opozycja. Chcieliby tylko, w reklamówkach z biedronki, brać kasę.
(2022.10.21)
To dobrze dla Elbląga, że przemysł meblarski ma się dobrze !!!!!
(2022.10.22)

info

1  
  3
Doklaanie parking na 10 miejsc, a terenu zajete w ch ... sciema jakas i gansterka. Ile tam bedzie osib pracocowac 10? Tereny zmarnowane.
(2022.10.22)

info

3  
  0
Branża stolarska w Elblągu to patologia wszyscy o tym wiedzą
(2022.10.23)

info

2  
  1
@sipcabje - Kto Ci człowieku broni, weż sobie kredyt i otwórz swoją działalność i daj przykład ile twoi pracownicy będą zarabiać
Wiechu (2022.10.24)
Hurra będą odpady na ekologiczny pellet
(2022.10.26)

info

0  
  0
Skoro 10 miejsc postojiwych to pytanie za milion ile ludzi tam zatrudnia?
(2022.12.19)

info

0  
  0