Wybrany wątek opinii

Raczej jak w każdej stolarni w Elblągu powstanie kolejny obóz pracy, a nie miejsce pracy...
sipcabje (2022.10.20)
@sipcabje - człowieku ogarnij się, ludzie w grobach się przewracają Ci co byli w obozie, a tu każdy dobrowolnie podpisuje umowę o pracę, z której może zrezygnować i w czym problem???
ell11 (2022.10.20)
@ell11 - W tym problem, że jak zrezygnujesz to nie będziesz miał pieniędzy na życie.
(2022.10.20)
@ell11 - Problem w tym że na lepszą robotę ich nie stać. Mają tego świadomość i z frustracji wylewają swoje żale
Czesław zza parawanu (2022.10.20)
Taaa to lepiej być niewolnikiem i narzekać...
(2022.10.20)
Było się uczyć.
(2022.10.21)
. Kasę brać i nie robić, tego chcecie. Gdybyś żył w komunie nie gadał byś tak, tylko zapier.... za grosze, lenistwo się rozpanoszyło, tylko daj i daj, za nic. Oto cała opozycja. Chcieliby tylko, w reklamówkach z biedronki, brać kasę.
(2022.10.21)
@sipcabje - Kto Ci człowieku broni, weż sobie kredyt i otwórz swoją działalność i daj przykład ile twoi pracownicy będą zarabiać
Wiechu (2022.10.24)
Powrót do komentarzy