UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Branża meblarska już w głębokiej depresji a tu mamy następną stolarnie. Każde miejsce pracy jest ważne, ale może te miejsca na Modrzewinie lepiej zatrzymać dla kogoś kto w przyszłości zawita tu z branżą wysokich technologii. Po obecnym kryzysie i całkowitej porażce globalizacji spora część europejskich firm i producentów zaczyna przenosić swoją produkcje z powrotem do Europy poszukując przy tym nowych lokalizacji dla jej umieszczenia..
h tecvhnologii