UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwisz się? Jeśli ktoś ma głowę, to niech lepiej kombinuje, niż zatrudnia się u Januszexa i egzystuje. Sam się przekonałem jak to jest. W Elblągu naprawdę nie ma perspektyw, a jeśli komuś wystarczą 3,4k PLN netto. To gratuluję. Nie trzeba iść na 8h-10h do kołchozu, bo przy odpowiednich umiejętnościach, wiedzy i predyspozycjach można zarobić dużo więcej. Ludzie narzekają, bo nie wiążą końca z końcem. Żałosne jest to, że pracując w takich miejscach mają problemy by normalnie żyć. To uwłacza godności człowieka.
Vska