UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dziwisz się? Jeśli ktoś ma głowę, to niech lepiej kombinuje, niż zatrudnia się u Januszexa i egzystuje. Sam się przekonałem jak to jest. W Elblągu naprawdę nie ma perspektyw, a jeśli komuś wystarczą 3,4k PLN netto. To gratuluję. Nie trzeba iść na 8h-10h do kołchozu, bo przy odpowiednich umiejętnościach, wiedzy i predyspozycjach można zarobić dużo więcej. Ludzie narzekają, bo nie wiążą końca z końcem. Żałosne jest to, że pracując w takich miejscach mają problemy by normalnie żyć. To uwłacza godności człowieka.
Vska